De wedstrijd begon goed en we kregen aardig wat kansen om de 1-0 te maken maar helaas gingen die er niet in paal en lat stonden een aantal keer in de weg.
Na een snelle en goed ingenomen uitbal van Ashwin die overspeelde op Semmie die op zijn beurt de voorzet scherp voor de goal gaf werd door VDL zelf binnen gewerkt.
We bleven lekker spelen en kansen krijgen maar ik kreeg het gevoel dat het vandaag allemaal niet mee zou zitten wat de bal wilde niet in het net eindigen.
Helaas kregen we dan ook de 1-1 te verwerken. We bleven gaan voor elk duel en elke bal wat dan ook resulteerde in een mooi schot van Nino die werd gekeerd door de keeper maar Fabrice reageerde snel en schoot deze netjes binnen.
De kansen bleven maar komen voor ons maar we miste allemaal net dat laatste beetje geluk om deze kansen af te maken.
Helaas kregen we toen ook weer de gelijkmaker tegen die via een klutsbal werd binnen geschoten.
Ondanks deze tegenslag bleven de kansen komen maar het mocht vandaag niet zo zijn .
En de ongeschreven regel in het voetbal kennen we allemaal … iets met kansen en tegengoal.
De 2-3 was wederom een tikkie tegen het zelfvertrouwen maar we bleven gaan en kansen creëren
Ook nu kwamen en veel kansen die net naast of over gingen.
Zou een penalty na een handsbal dat onze redding zijn?
Maar zelfs deze kans spatte uiteen op de paal door een hard schot van Mete.
Jammer genoeg konden we vandaag niet winnen en eindigde de wedstrijd in 2-5
Maar dat was zeker niet de terechte uitslag want hier hadden we veel maar dan ook echt veel meer verdiend.
Mannen bedankt voor deze wedstrijd ik heb ondanks de kou van jullie genoten en kijk uit naar de laatste wedstrijd van deze periode.
Als we spelen zoals vandaag gaan we deze zeker winnend afsluiten, want meer pech als vandaag kan echt niet!
Tekst: Olaf Develing
Film en foto’s: ouders van dit leuke team
