Zaterdag 4 januari was het dan eindelijk zover. Het trainingskamp van S.V. Loosduinen 3 ging van start. Team Sambuca, zoals ze ook wel worden genoemd, heeft gekozen hun tenten niet in een warm oord te stallen, maar in het pittoreske Duffel nabij Antwerpen. De reden hierachter is om zoveel mogelijk teamgenoten mee te krijgen. Er zijn namelijk wat gasten die hun kruid niet op het veld maar thuis hebben verschoten en dus pas vader, of binnenkort, vader worden. Dicht bij huis is dan wel fijn. En dus steekt het team de koppen bij elkaar en heeft Nick deze fantastische locatie gevonden.

Zo nu wel genoeg intro. Op naar de start. Om 12 uur verzamelden we in de kantine. De eerste bodem moest namelijk gelegd worden. Een shotje Sambuca met een perfect geregelde lunch was het vervolg. De oude garde werd succes gewenst tegen de mannen van de selectie en na deze lunch de auto’s en in hup naar België waar het eerste uitje begon. De weg naar Duffel. Hoe komt iedereen aan. Niet dat het een speurtocht was maar in 1,5 uur kan je best wel wat drankjes nuttigen .

Bij aankomst werd duidelijk dat we een gigantische villa hebben. Een zwembad mag niet ontbreken. Vaak is dat wel wat koud in deze maanden, dus hadden we een zwembad midden in de woning. Je leefde echt als een profvoetballer. Iets wat voor iedereen van ons nog steeds een droom is. We besloten dan ook deze droom vast te houden en te proosten op de dagen die komen gaan. De kamerindeling werd gemaakt en het kamp kon nu echt beginnen. Een tactische indeling want hoe kan je de beste kamer vinden waar je zo min mogelijk gestoord kan worden? Uit ervaring zeg ik alvast. Dat gaat niet met jongens als Dylan, Nick, Alvin, Mike en Titus mee.

Peter had een pittig trainingsprogramma in elkaar gezet. Het was dus echt even hard werken maar ook nu werkten we als team. De zwembandjes moesten namelijk opgeblazen en de opblaaskrokodil en opblaasbal konden het zwembad in.

Rond 17.30 uur richting ons eerste uitje. Er werd koers gezet naar Antwerpen. Niet om het nachtleven onveilig te maken. (daar was het nog te vroeg voor) maar op naar Antwerp Amusement Center voor de activiteiten. Karten, steengrillen en bowlen (dus niet blowen wat sommige jongens dachten) Het was weer een avond vol plezier en vertier. Met het karten hadden we met Fernando een race monster in het team. Op 3 honderdste haalde hij net niet de dag score. Wel won hij dit uitje van zijn team maatjes.

Het steengrillen was ook top. Onze lokstof voor de avond werd vervangen door een geur vol vlees maar we hadden onze maag gevuld.

Ook het bowlen was een succes. Nick was hier het race monster. De bowling ballen vlogen om de oren. Helaas geldt met bowlen niet wie het hardste gooit maar de meeste kegels. Hier liet Danny zien dat hij niet alleen met precisie passt en schiet op zaterdag maar ook gooit met bowlen. Hij gooide dus het hoogst al zullen we nooit weten of Randy hoger had gegooid. Met nog 1 beurt te gaan in de 2e ronde en bijna evenveel punten werd het spel stopgezet. Een boze Randy was het vervolg en bij a Danny kon de euforie niet op.

Mike en Danny sloegen daarna nog wat op de boksbal. Iets wat voor Mike een record opleverde. Met 942 sloeg hij een nieuw Antwerpse record. Danny dacht hier echter anders over en amper 3 beurten later had Danny het record te pakken, namelijk 954. We waren dus veilig met stappen als we dicht bij Mike en Danny bleven.

Na de gezellige avond werd deze voortgezet in het centrum van Antwerpen om cultuur te snuiven. Mooie gebouwen werden gevonden en ook van binnen bekeken. Lokale lekkernijen werden geproefd en genuttigd (ze schenken geen Heineken) en in de vroege uurtjes werd afgesloten in de villa waar iedereen gelijk naar bed ging maar niet heus.

Morgen (lees vandaag) staat er weer een nieuw programma op de planning. Hiervan zullen we jullie uiteraard weer op de hoogte houden.

Ook deze trainingskamp zijn personen en bedrijven bereid gevonden ons te sponsoren. De opgehaalde bedragen hebben wij kunnen besteden voor onze uitjes. Met een pakket konden er keuzes gemaakt worden voor de sponsoring.

Onze dank gaat uit naar al deze sponsoren. Zonder jullie hulp was er toch net even wat minder mogelijk. Hieronder lichten wij een deel van onze sponsoren uit met daaronder het doek die je dit kamp regelmatig terug zal zien komen met de uitjes.

  • Als eerste sponsor benoemen wij DE NOTENKONING locatie MARKTHOF. Al ruim 50 jaar een begrip in Zuid-Holland met diverse locaties. Rond de jaren 70 kwam DE NOTENKONING bij gezellige Locatie Markthof. Mocht je in de buurt zijn is zeker het advies even langs te gaan en wellicht tref je wel één van onze  spelers in de zaak.
  • Een gewaardeerde sponsor en zo nu en dan ook supporter is Stephan van Rossem. Met zijn bedrijf “SvR Schilderwerken” willen wij hem zeker dit podium geven. Op een blauwe maandag heeft Stephan zijn kunsten nog in de selectie vertoond maar een blessure en de bar trokken hem meer. Nu vertoont Stephan zijn kunsten met de kwast. Ben je van plan schilderonderhoud uit te laten voeren neem dan zeker contact op met SvR Schilderwerken.
  • Een sponsor die via het team in contact is gebracht is firma DEN DULK AFBOUW en DEN DULK BRANDWEREND. Deze partijen richten zich op onderhoud wat in of buiten een woning moet worden uitgevoerd. DEN DULK BRANDWEREND zegt de naam het eigenlijk al. Deze partij richt zich op het brandwerende onderhoud. Dient er onderhoud aan uw pand of woning uitgevoerd te moeten worden is DEN DULK AFBOUW ook zeker een partij te benaderen.
  • Dan een sponsor die ook al zichtbaar is langs onze velden en een nauwe band heeft met spelers in de selectie maar ook de lagere senioren. RW Repair is een bedrijf gespecialiseerd in herstelwerk n.a.v. schade. RW Repair heeft meer dan 25 jaar ervaring opgedaan binnen de schadeherstelbranche en de reconditioneringssector. RW Repair heeft zich dankzij deze jarenlange ervaring en het leveren van snelle en adequate hulp ontwikkeld tot een toonaangevende schadehersteller in Nederland.
  • Een sponsor die ook zeker niet mag ontbreken is F2C elektrotechniek. Het bedrijf van teamgenoot Fernando Cardoso, tevens onze shirtsponsor. Fernando draagt ons allen een warm hart toe en ook nu weer steunt hij ons. Heeft u elektro problemen is F2C Elektrotechniek zeker een bedrijf in te schakelen. Met zijn jaren lange ervaring zal er een oplossing voor elk probleem gevonden worden.
  • Een nieuw sponsor maar iemand die de club en wat spelers uit het team kent is TDB Vastgoedonderhoud. een groot bedrijf wat in 2010 is opgericht. Wat begon als een eenmanszaak met een passie voor schilderen, is nu een bloeiend bedrijf met meer dan 20 toegewijde vakmannen die expertise bieden in verschillende facetten van vastgoedonderhoud. TDB Vastgoedonderhoud is dus zeker een partij te benaderen indien groot onderhoud uitgevoerd moet worden.