Erelijsten

Voorzitters
No. Naam Tijdvak Overleden
1 W. Houweling 1936-1937 ja, n.b.
2 Dhr. Groothuis 1937-1942 ja, n.b.
3 A. Kuypers 1945-1946 28-mrt-86
4 J.H.L. van Aartrijk* 1946-1960 24 sept. 1990
4A G.J. Slootweg ** 1950-1952 3-mei-76
5 P.C. Tazelaar 1960-1966 9 okt. 1972
6 J. Kuiper*** 1966-1981 11 febr. 2001
7 S.J. Pronk 1981-1983
8 H. Koningen 1983-1984
9 J. Niemeyer 1984-1987 4-okt-07
10 J. Molenkamp 1987-1994
11 P. Chouffoer 1994-1999  9-apr-2015
12 G. Hofman** 1999-2004
13 R. Koolstra 2004-2008
14 E. van der Heiden 2008-2018
15 R. van der Kaa 2018 – heden
* Gestopt door ziekte 1950-1952 ** 2e voorzitter *** Ere-voorzitter
Ere-leden
No. Naam Ingaande Overleden
1 G.J. Slootweg * 12-dec-52 3-mei-76
2 J.H.L. van Aartrijk 1-jul-60 24 sept. 1990
3 C. van Spronsen 7-jul-61 10-mei-90
4 J. Toet (sr) 28 aug. 1962 4 feb. 2000
5 P. Brak 16 aug. 1968
6 H. Dittmar 14 aug. 1970 26-jun-01
7 J. Kuiper (sr) 27 aug. 1976 5-sep-05
8 J. de Zoete 27 aug. 1976 21-jun-89
9 A.C. van Geest 26 aug. 1977 10 feb.1999
10 G. van Steenbergen 26 aug. 1977
11 J. Kuiper * 31 aug. 1981 11 feb. 2001
12 G. van Eendenburg 9 aug. 1986 6-mei-97
13 J. Molenkamp (Jan) 31 aug. 1996
14 J. Tazelaar 31 aug. 1996
15 J. Breukhoven 22 sept. 2000 3 sept. 2009
16 J. Nieuwenhuize 30 sept. 2006
17 A. Molenkamp 30 sept. 2006 1 jan. 2013
18 D. Hartman 23 okt. 2009
19 P. Develing 27 nov. 2015
20 G. van Vliet 27 nov. 2015
* Ere-voorzitter
Leden van Verdiensten
No. Naam Ingaande Overleden
1 G. van Eendenburg 7-jul-61 6-mei-97
2 C. Knoppert 7-jul-61 24-mrt-92
3 L.J. Nieuwenhuize 22 aug. 1969 24 okt. 1986
4 J.P. Nieuwenhuize 22 aug. 1969
5 J.J. de Kleijn (sr) 22 aug. 1969 21 aug. 2006
6 J. Visscher 1 sept. 1972 27 dec. 1999
7 D. v.d. Heijde 29 aug. 1973 5 feb. 1997
8 Tj. Dotinga 27 aug. 1976
9 A. Farla 27 aug. 1976 9 okt. 1999
10 A. de Korte 27 aug. 1976 2 febr. 2013
11 J. Breukhoven 26 aug. 1977 3 sept. 2009
12 M. Knoppert 26 aug. 1977 ja, n.b.
13 S.J. Pronk 1 sept. 1978
14 C. van Zoomeren 29 sept. 1986 19 sept.1991
15 W. Hoogduin (sr) 29 sept. 1986 27 feb. 1993
16 A. de Beus 29 sept. 1986 6 feb. 1994
17 W. Speekenbrink 29 sept. 1986 6 sept. 2008
18 H. Fennema 27 sept. 1990 16 mrt. 2018
19 A. Molenkamp 27 sept. 1990 1 jan. 2013
20 A. v.d. Linde 2 sept. 1994
21 R.K. Thierry 31 aug. 1996
22 Th. v.d. Kleij 31 aug. 1996
23 G. Kanters 2 okt. 1997
24 G. van Vliet 2 okt. 1997
25 K. Groenevelt 8 okt. 1998 15 feb. 2018
26 P. Meijer (sr) 17 dec. 1999 3 jan. 2018
27 R. Johler 2001
28 P. Develing 2001
30 S. Baarda 18 okt. 2002 23 feb. 2018
31 D. Hartman 18 okt. 2002
32 P. den Hartog 21 nov. 2003
33 H. Hartman 18 nov. 2005  20 jan. 2015
34 R. Elve 17 nov. 2006
35 W. Visscher 17 nov. 2006
36 H. Koningen 17 nov. 2006
37 B. Molenkamp 23 okt. 2009
38 P. van Bree 23 okt. 2009
39 K. Kornaat 26 nov. 2010
40 A. Weijsenfeld 26 nov. 2010
41 W. Eckhardt 2 sept. 2011
42 R. Hoste 2 sept. 2011
43 F. Helvensteijn 2 sept. 2011
44 N. Verbree 2 sept. 2011
45 L. Hartman 2 sept. 2011
46 N. Hofman 2 sept. 2011 20 sept. 2012
47 C. Krens 8 dec. 2012
48 L. Johler 24 jan. 2014
49 H. de Kleijn 19 nov. 2014
50 W. Boersma 26 aug. 2016
51 H. van der Lee 26 aug. 2016
52 E. van der Heiden 31-okt-18
53 A. Blanken 30-okt-19
Hoofdtrainers
No. Naam Seizoen
1 J. v.d. Lelie (onbetaald) 1951-1960
2 F. v.d. Nolck van Gogh 1960-1961
3 hr. V.d. Broek 1961-1962
4 D. van Pijlen 1962-1966
5 K. Verbeek 1966-1968
6 D. Tempelaar 1968-1970
7 hr. De Leeuw 1970-1970
8 F. v.d. Nolck van Gogh 1970-1973
9 P. van Anraad 1973-1974
10 P. de Zoete 1974-1977
11 J. Niemeijer 1977-1981
12 E. Roos 1981-1982
13 F. Peeters 1982-1983
14 N. Oltshoorn 1983-1986
15 W. Sleyster 1986-1988
16 J. Tazelaar 1988-1990
17 N. v.d. Meer 1990-1993
18 R. Oudshoorn 1993-1994
18 W. Visscher (interim) 1994-1995
19 J. Klijn 1995-1996
20 R. Schalke 1996-1998
21 R. Baay 1998-1999
22 P. v.d. Deijl (interim) 1999-1999
23 P. van Oosten 1999-2001
24 H. van Heteren 2001-2004
25 P. Schultz 2004-2006
26 A. vander Padt (interim) 2006-2006
27 M. Lange 2006-2006
28 J. Bakhuis (interim) 2006-2006
29 A. van der Padt 2006-2009
30 J. van der Sar 2009-2011
31 R. van ’t Veer (interim) 2011-2011
32 R. Torken 2011-2014
33 R. Douw 2014-2019
34 P. Barendse 2019-
Gevraagd voor Betaald Voetbal
No. Naam Club Jaar J.Oranje Oranje
1 Piet de Zoete ADO 1962 Ja 3x
2 Jaap Kuiper (jr)* Sparta 1965
3 Hans Bres ADO 1967
4 Frans Pronk * Exelsior 19..
5 Eric Kooiman ADO 1984
6 Donald van Poorten Sparta 1994
7 Ronald Ermes ADO Den Haag 1995
Feyenoord 1998
8 Boy Verhoef ADO Den Haag 1996
9 Roy Steinmetz ADO Den Haag 1998
* Geweigerd
update: 31-10-2019