Informatie over de senioren, de veteranen, de vrouwen en het zaalvoetbal

Technische Zaken:
Voorzitter: Joost Nugteren, 06-14244850, joostnugteren@gmail.com
A-selectie: Jaap Krumeich, 06-24485892, Jaap.krumeich@gmail.com 
Overige senioren/vrouwen en zaal: Ralph van der Kaa, 06-28556507, ralphhendrik@hotmail.com

A-selectie S.V. Loosduinen 1 en 2:
Wedstrijdsecretaris S.V. Loosduinen 1 en 2 en onder 23 jr.: Dick Hartman, 06-10570872 secretaris@svloosduinen.nl
Trainer: Peter Barendse, 06-53344596,peterbarendsevoetbalschool@gmail.com
Assistent-trainer: Peter Baptiste, 06-44618632, peterbaps@caiway.nl
Keeperstrainer: Ronald van Hasselt, ronaldvanhasselt@hotmail.com
Verzorging 1e elftal: Xander Rietbroek, 06-40229508,
Leider 1e elftal: Sander Bohms, 06-48275269, sbohms@hotmail.com en Peter Meijer, 06-15855565, peter.meijer41@hotmail.com
Ass. Scheidsrecht. 1e elftal: Vacant
Trainer 2e elftal: Menderes Imeci, 06-34134842
Leider 2e elftal: William Boes, 06-44030175
Verzorging 2e elftal:
Andre de Bruyn, 06-30764724, andredeblfoon.nl@kabelfoon.nl 
Ass. Scheidsrecht. 2e elftal: Vacant

Overige senioren/vrouwen en zaal:
Wedstrijdsecretaris: Ralph van der Kaa, 06-28556507, ralphhendrik@hotmail.com
S.V. Loosduinen 3: Niels Koolstra, 06-57104276, nielskoolstra@icloud.com
S.V. Loosduinen 4: Joey Teuling, 06-50265262, teuling.joey@live.nl
S.V. Loosduinen 5: VERVALLEN
S.V. Loosduinen Vet 1:Stefan Develing, 06-41048725, stefan.develing@gmail.com
S.V. Loosduinen VR: Jolanda Develing, rr2407@hotmail.com
Zaalvoetbal S.V. Loosduinen 1 en 2:
Riekelt Thierrij, riekelt@ziggo.nl