Informatie over de senioren, de veteranen, de vrouwen en het zaalvoetbal

Technische Zaken:
Voorzitter: Aart Blanken, 06-53478300, ablanken000@hotmail.com
A-selectie S.V. Loosduinen 1 en 2: Aart Blanken, 06-53478300, ablanken000@hotmail.com en Arie Molenkamp,06-36172133, as.molenkamp@kpnmail.nl
Overige senioren en zaal(vrouwen): Ralph van der Kaa, 06-28556507, ralphhendrik@hotmail.com

A-selectie S.V. Loosduinen 1 en 2:
Wedstrijdsecretaris S.V. Loosduinen 1 en 2 en onder 23 jr.: Peter Meijer, 06-15855565, petermeijer41@hotmail.com
Trainer: Ronald Paats, 06-54716647, moonroon@ziggo.nl
Assistent-trainer: Roy de Geus, 06-39297123, roy@voetbalschoolkick.nl
Keeperstrainer: Danny Blanc, 06-12718909, kuypie11@hotmail.com
Verzorging 1e elftal: Thomas Spiegel, p.a. 06-53478300
Leider 1e elftal: Sander Bohms, 06-48275269, sbohms@hotmail.com en Tyrone Plas, 06-81108494, tyroneplas@hotmail.com
Ass. Scheidsrecht. 1e elftal: Arie Molenkamp, 06-36172133, as.molenkamp@kpnmail.nl
Trainer 2e elftal: Raymond Krens, 06-42086879, r.krens@ziggo.nl
Leider 2e elftal: John van den Oever, 06-5220587x, johnvdo@hotmail.nl
Verzorging 2e elftal:
André de Bruyn, 06-10220993, andredeb@kabelfoon.nl
Ass. Scheidsrecht. 2e elftal: John van den Oever, 06-5220587x, johnvdo@hotmail.nl

Overige senioren en zaal(vrouwen):
Wedstrijdsecretaris: Peter Meijer, 06-15855565, petermeijer41@hotmail.com
S.V. Loosduinen 3: Alvin van Reeuwijk, 06-50262407, alvin.van.reeuwijk@hotmail.com en Melchior van der Kooi, 06-5737663x, melchiorvdkooi@outlook.com
S.V. Loosduinen 4: Thom van Berkel, 06-83221296, thomvanberkel@gmail.com
S.V. Loosduinen 5: Dennis Beij, 06-53893593, dbeij@casema.nl en Remco Belgraver, 06-11691599, rawbelgraver@casema.nl
S.V. Loosduinen Vet 1/35+:Stefan Develing, 06-41048725, stefan.develing@gmail.com
Zaalvoetbal S.V. Loosduinen 1, 2 en 3:
Riekelt Thierrij, riekelt@ziggo.nl
Zaalvoetbal S.V. Loosduinen VR: Rebecca van der Hut, rebeccavdhut@hotmail.com

Trainingstijden: