Informatie over de senioren, de veteranen, de vrouwen en het zaalvoetbal

Technische Zaken:
Voorzitter: Aart Blanken, 06-53478300, ablanken000@hotmail.com
A-selectie S.V. Loosduinen 1 en 2: Aart Blanken, 06-53478300, ablanken000@hotmail.com 
Overige senioren/vrouwen en zaal: Ralph van der Kaa, 06-28556507, ralphhendrik@hotmail.com

A-selectie S.V. Loosduinen 1 en 2:
Wedstrijdsecretaris S.V. Loosduinen 1 en 2 en onder 23 jr.: Peter Meijer, 06-15855565, petermeijer41@hotmail.com
Trainer: Peter Barendse, 06-53344596, Pbarense1208@gmail.com
Assistent-trainer: Peter Baptiste, 06-44618632, peterbaps@caiway.nl
Keeperstrainer: Frans Clasener , Clasenerfc@ziggo.nl
Verzorging 1e elftal: Xander Rietbroek, 06-40229508,
Leider 1e elftal: Sander Bohms, 06-48275269, sbohms@hotmail.com en Peter Meijer, 06-15855565, peter.meijer41@hotmail.com
Ass. Scheidsrecht. 1e elftal: Arie Molenkamp 
Trainer 2e elftal: Raymond Krens
Leider 2e elftal: John van den Oever
Verzorging 2e elftal:
Vacant
Ass. Scheidsrecht. 2e elftal: Vacant

Overige senioren/vrouwen en zaal:
Wedstrijdsecretaris: Ralph van der Kaa, 06-28556507, ralphhendrik@hotmail.com
S.V. Loosduinen 3: Thom van Berkel, 06-83221296, thomvanberkel@gmail.com
S.V. Loosduinen 4: Jurgen Kalkman, 06-12987796, jurgenkalkman@gmail.com
S.V. Loosduinen 5: Rutger Malherbe, 06-50630822
S.V. Loosduinen Vet 1/35+:Stefan Develing, 06-41048725, stefan.develing@gmail.com
S.V. Loosduinen VR 7 x 7: Rebecca van der Hut, rebeccavdhut@hotmail.com
Zaalvoetbal S.V. Loosduinen 1, 2 en 3:
Riekelt Thierrij, riekelt@ziggo.nl
Zaalvoetbal S.V. Loosduinen VR: Rebecca van der Hut, rebeccavdhut@hotmail.com

Trainingstijden: