Algemene informatie seniorenvoetbal

Technische Zaken:
Voorzitter: Aart Blanken, 06-53478300, ablanken000@hotmail.com
A-selectie: Arie Molenkamp, 06-36172133, as.molenkamp@kpnmail.nl
Ron van ’t Veer,06-53266803,
Overige senioren en zaal: Ralph van der Kaa, 06-28556507, ralphhendrik@hotmail.com

A-selectie:
Trainer: Richard Douw 06-14439070 douwrichard@gmail.com
Assistent-trainer: Peter Baptiste 06-44618632 peterbaps@caiway.nl
Keeperstrainer: Frans Clasener f.eclasener@casema.nl
Verzorging 1e elftal: Xander Rietbroek (via Wouter de Kok fysiotherapie)
Leider 1e elftal: Sander Bohms sbohms@hotmail.com  
Ass. Scheidsrecht. 1e elftal: Peter Meijer
Wedstrijdsecretaris 1 en onder 23jr.: Dick Hartman 06-10570872 secretaris@svloosduinen.nl

Overige senioren:
Wedstrijdsecretaris: Ralph van der Kaa, 06-28556507, ralphhendrik@hotmail.com
SV Loosduinen 3: Vacant
SV Loosduinen 4:
Joey Teuling, 06-50265262, teuling.joey@live.nl
SV Loosduinen 5: Vacant
SV Loosduinen Vet 1:Stefan Develing, 06-41048725, stefan.develing@gmail.com
SV Loosduinen VR: Willem Heesakkers, 06-46375844, willem4763@live.nl
Zaalvoetbal:
Riekelt Thierrij, riekelt@ziggo.nl