Algemene informatie jeugdvoetbal

Jeugdcommissie:

Voorzitter:
Colinda Paauw, 06-51668364, colindapaauw@live.nl
Technische Zaken:
Hans Koningen, 06-40166290, hanskoningen@hotmail.com
Erik Flinterman, 06-30102644, erikflinterman@casema.nl
Wedstrijdsecretaris:
Bovenbouw/elftallen: Raymond Krens, 06-42086879, r.krens@ziggo.nl
Onderbouw/zeventallen: Raymond Krens, 06-42086879, r.krens@ziggo.nl
Activiteiten:
Raymond Krens, 06-42086879, r.krens@ziggo.nl

Coordinator Scheidsrechters Jeugd:
Linda Blanken, 06-20984886, linney007@hotmail.com

Toernooicommissie:
Koos Kornaat: 06-38433406, jeugdtoernooien@svloosduinen.nl

Jeugdtrainers 2017-2018:
Hoofdtrainer elftallen:
John Wolff, 06-13322020, johnwolff57@gmail.com
Hoofdtrainer 7-tallen:
Wybe Boersma, 06-46152280, wybe.boersma@ziggo.nl

JO17:
Menno Molier, 06-14020296, menno.molier@kpnmail.nl
Willem Heesakkers, 06-46375844, willem4763@live.nl
JO15:
Dani Luisman, 06-41753369, dani_ivootje@hotmail.com
Rutger Hartman, 06-11722929, rutger-is-best-98@hotmail.com
Frank Schippers, 06-15033442, schippersdenhaag@live.nl
JO13:
Maurice Rampaart, 06-25368162, mauricepetra@ziggo.nl
Jeroen Rampaart, 06-24750700, j.rampaart@mvgm.nl
Tim Toet, timtoet33@gmail.com
Sander Egberts, 06-31974856, jessan1977@gmail.com
JO11:
Rutger Hartman, 06-11722929, rutger-is-best-98@hotmail.com
Sander van Deursen, 06-25045232, sandervandeursen@gmail.com
Giovanni de Ru, 06-43495712
Mike Oomen, 06-10361700
JO9:
Jeroen Schram, 06-46347139
Stanley van der Kruk, 06-24234090
JO7:
Linda Blanken, 06-20984886, linney007@hotmail.com
Jeroen Schram, 06-46347139
Keepers:
Pieter Blanken, 06-22737066, pietertje007@hotmail.com
Gert-Jan Waanders, 06-16363433, gertjanwaanders@gmail.com

Jeugdtrainingen seizoen 2017-2018:

MAANDAG Veld Bij afk. WOENSDAG Veld Bij afk.
JO7 15.45-16.45 1 of 3 1
JO9 17.30-18.30 3 Helft 1 JO9 17.30-18.30 1 Helft 1
JO11 17.00-18.15 1 Helft 1 JO11 17.00-18.15 3 Helft 1
JO13 18.15-19.30 1 Helft 1 JO13 18.15-19.30 3 Helft 1
JO15 19.00-20.15 2 Helft 1 JO15 19.00-20.15 1 Helft 1
DINSDAG Veld Bij afk. DONDERDAG Veld Bij afk.
JO17 19.30-21.00 2 1 (note *2) JO17-1 18.00 – 19.30 1 Helft 1
*1 Bij afkeuring is Veld 1 (kunst) beschikbaar tot 20.30 u
*2 Bij afkeuring is Veld 1 (kunst) beschikbaar tussen 18.30 en 19.30u