Algemene informatie jeugdvoetbal 2018-2019

Jeugdcommissie:
Voorzitter:
Colinda Paauw, 06-51668364, colindapaauw@live.nl
Technische Zaken:
Hans Koningen, 06-40166290, hanskoningen@hotmail.com
Erik Flinterman, 06-30102644, erik.flinterman@casema.nl
Wedstrijdsecretaris:
Bovenbouw/elftallen: Raymond Krens, 06-42086879, r.krens@ziggo.nl
Onderbouw/zeventallen: Raymond Krens, 06-42086879, r.krens@ziggo.nl
Activiteiten:
Raymond Krens, 06-42086879, r.krens@ziggo.nl

Coordinator Scheidsrechters Jeugd:
Linda Blanken, 06-20984886, linney007@hotmail.com

Toernooicommissie:
Vacant

Jeugdtrainers 2017-2018:
Hoofdtrainer elftallen:
John Wolff, 06-13322020, johnwolff57@gmail.com
Hoofdtrainer 7-tallen:
Maurice Rampaart, 06-25368162, mauricepetra@ziggo.nl

Trainers/leiders:
JO19:
René Koetsenruijter, 06-20512424
Leider: Raymond Krens
JO17:
Maurice Rampaart, 06-25368162, mauricepetra@ziggo.nl
Willem Heesakkers, 06-46375844, willem4763@live.nl
Marcel Verstraten, 06-51089837, marcel.verstraten@ziggo.nl
JO15:
Dani Luisman, 06-41753369, dani_ivootje@hotmail.com
Mario Moerland
John Wolff, a.i. (JO15-2)
Leider: Sander Egberts + vacature (JO15-2)
JO13:

Maurice Rampaart, 06-25368162, mauricepetra@ziggo.nl
Tim Toet
Leider: vacant
JO11:
Rutger Hartman, 06-11722929, rutger-is-best-98@hotmail.com
Sander van Deursen, 06-25045232, sandervandeursen@gmail.com
Stanley van der Kruk, 06-24234090
Tyrone Plas/Fred Steenbergen
Bas de Torbal
Leiders: Vacature (JO11-1); Eric Flinterman (JO11-2); Charon Jansen (JO11-3)
JO8:

Jeroen Schram, 06-46347139
Linda Blanken, 06-20984886, linney007@hotmail.com
Dylan Paauw
Leiders:Darcy Mikkers en Nicky Brouwer (JO8-1) en Jeroen Smeets en Dennis Huijbers (JO8-2)
JO7:
Linda Blanken, 06-20984886, linney007@hotmail.com
Leiders: vacant
Keepers:
Pieter Blanken, 06-22737066, pietertje007@hotmail.com

Maandag Woensdag
leeftijdskl van tot veld bij afk. leeftijdskl van tot veld bij afk.
JO7 15.45 16.45 1 of 2 1
JO8 17.00 18.00 1 1A JO8 17.00 18.00 2 1A
JO11 17.15 18.15 2 1B JO11 17.15 18.15 1 1B
JO13 18.15 19.30 1 1A JO13 18.15 19.30 2 1A
JO15 19.00 20.15 2 1B JO15 19.00 20.15 1 1B
Dinsdag Donderdag
leeftijdskl van tot veld bij afk. leeftijdskl van tot veld bij afk.
JO17 19.00 20.30 2 * JO17 19.00 20.30 3 *
JO19 19.00 20.15 3 * JO19 19.00 20.15 2 *
* bij afkeuring op een helft van veld 1 (trainers overleggen onderling of JO17 of JO19 kan trainen)