Algemene informatie jeugdvoetbal 2019-2020

Jeugdcommissie:
Voorzitter:

Colinda Paauw, 06-51668364, colindapaauw@live.nl
Technische Zaken:
Maurice Rampaart, 06-25368162, mauricepetra@ziggo.nl
Rutger Hartman, 06-11722929, rutger-is-best-98@hotmail.com
Pieter Blanken, 06-22737066, pietertje007@hotmail.com
vacature
vacature

Wedstrijdsecretaris:
Bovenbouw/elftallen: Raymond Krens, 06-42086879, r.krens@ziggo.nl
Onderbouw/zeventallen: Raymond Krens, 06-42086879, r.krens@ziggo.nl

Activiteiten:
Marcel Paul, paul37@ziggo.nl

Coördinator Scheidsrechters Jeugd:
Linda Blanken, 06-20984886, linney007@hotmail.com

Toernooicommissie:
Rutger Hartman, 06-11722929, toernooien@svloosduinen.nl

Jeugdtrainers 2019-2020:
Hoofdtrainer elftallen:
Maurice Rampaart, 06-25368162, mauricepetra@ziggo.nl
Hoofdtrainer teams:
Rutger Hartman, 06-11722929, rutger-is-best-98@hotmail.com

Trainers/leiders:
JO19:
Trainer: René Koetsenruijter, 06-20512424
Leider: Raymond Krens, r.krens@ziggo.nl
JO17-1:

Trainer: Marcel Verstraten, 06-51089837, marcel.verstraten@ziggo.nl
Leider: vacature
JO17-2:
Trainer: vacature
Leider: vacature
JO13-1:
Trainers: Maurice Rampaart, 06-25368162, mauricepetra@ziggo.nl
Tom Vrieling
Fred Steenbergen
Leider: vacature
JO13-2:
Ian Wijsman
Jurre Biemans
Leider: vacature
JO11-1:
Stanley van der Kruk, 06-24234090
Trainer: Tyrone Plas
Leider: vacature
JO11-2:
Trainer: vacature
Leider: vacature
MO11-1:
Rachella Ziegenhardt
Leidster: Michelle Paauw
JO9-1:
Rutger Hartman, 06-11722929, rutger-is-best-98@hotmail.com
Jeroen Schram, 06-46347139, brandweerschram@hotmail.com
Leider: vacature
JO9-2:
Chesley de Bruin
Leider: vacature
JO8:

Trainer: vacature
Leider: vacature
JO7:
Trainer: Linda Blanken, 06-20984886, linney007@hotmail.com
Leider: vacature

Keepers:

Pieter Blanken, 06-22737066, pietertje007@hotmail.com

TRAININGSTRIJDEN JEUGD 2019/2020
(vanaf 21-8-2019)
JO19 maandag 19.30u – 20.30u Veld 1
  woensdag 19.30u – 20.30u Veld 1
JO17 dinsdag 18.30u – 20.00u Veld in overleg
  donderdag 18.30u – 20.00u Veld in overleg
JO13 maandag 18.15u – 19.30u Veld 3
  woensdag 18.15u – 19.30u Veld 1
JO11 maandag 17.30u – 18.30u Veld 2
  woensdag 17.30u – 18.30u Veld 1
MO11 maandag 18.15u – 19.30u Veld 1
  woensdag 18.15u – 19.30u Veld 3
JO9 maandag 17.30u – 18.30u Veld 1
  woensdag 17.30u – 18.30u Veld 2
JO8 maandag 17.30u – 18.30u Veld 1
  woensdag 17.30u – 18.30u Veld 2
JO7 woensdag 17.00u – 18.00u Veld 3
Bij afkeuring van de grasvelden, volgt info via de trainers en website

Versie: 12 augustus 2019