Zoals bijna elk kind weet die al jaren mee gaat op kamp is de tweede avond van de begeleiders. Hierbij ‘pakken’ de begeleiders de kinderen terug die niet geslapen hebben. Dit was dus ook het vooral het geval bij de JO15, MO15 en JO13. Deze werden bijna elk uur wakker gemaakt.

De begeleiders vonden om 3.30 dat er nog een muziek bingo gespeeld moest worden bij alle kinderen. De begeleiders gingen de kamers langs en starten daar vrolijk de muziek. Toen de JO8/JO7 wakker werd gemaakt en sommige nog vrolijk wilde dansen was het tijd om de avond af te sluiten.

Zondagochtend staat altijd in het tekenen van het ontbijt en opruimen van de kamers. Na het bekende wakker maak rondje van Rutger om 8.00 konden we allemaal weer starten aan de dag.

Voor het ontbijt werd er nog ochtend gymnastiek gedaan door Jurre. Gelukkig deed bijna iedereen vrolijk mee. De JO15 vond het niet nodig, dus die kreeg een apart rondje lopen van Jurre.

Na het ontbijt kon iedereen ze kamer opruimen. Dat dit 2 uur heeft geduurd zeg natuurlijk genoeg hoe de kamers erbij lagen… gelukkig konden we op tijd beginnen aan de lunch.

Na de lunch was het tijd om de bus in te gaan stappen en de Stulp achter ons te laten. Alle koffers werden in de bus gezet en de reis naar AZ-Twente kon beginnen. Gelukkig konden de meeste kinderen in de bus even wat slaap pakken, dit hadden ze ook wel nodig.

Aangekomen bij AZ-Twente zag je hoe vermoeid de kinderen. Ze hadden nog geen eens zin om kattenkwaad uit te halen. Ze zaten allemaal lekker stil naar de wedstrijd te kijken die eindigde in een 2-2 eindstand. Sommige kinderen hadden denk graag willen slapen, maar we zaten precies naast het uitvak van Twente. Die hebben 90 minuten lang gezongen, dus was er geen stilte voor een dutje.

Rond 19.15 hadden wij de terugweg ingezet naar Loosduinen. De ouders stonden van 20.00 al te wachten. Na een busritje van een uur was iedereen weer veilig thuis in Loosduinen. Na het afscheid nemen van de begeleiding en een sleutelhanger met een chip erin met een link naar het kamplied, kon er weer geknuffeld worden met papa en mama.

Wij als begeleiders kijken weer met een fantastisch gevoel terug naar dit kamp. Alle kinderen deden mee met alle activiteiten en als je dan alle blije gezichten ziet doet ons dat veel goed. Ook willen wij graag alle sponsoren weer bedanken. Hierdoor kunnen wij toch net iets meer doen voor de kinderen. Nogmaals bedankt iedereen en op naar volgend jaar!!