Voorbeschouwing zaterdag 9 mei 2026
Na twee weken zonder competitievoetbal is het eindelijk weer tijd voor actie op sportpark Loosduinen! Zaterdag staan er twee mooie thuiswedstrijden op het programma, waarbij beide teams volop strijden voor een goed resultaat. Kom langs en steun onze mannen langs de lijn!
Om 12:10 uur trapt S.V. Loosduinen 2 als eerste af tegen DWO. Het tweede elftal heeft geen rust gekend en blijft volop in het ritme. Met inzet, strijdlust en het thuisvoordeel willen zij opnieuw laten zien wat ze waard zijn. Een wedstrijd waarin hard gewerkt zal moeten worden, maar waarin de steun van het publiek net dat extra zetje kan geven.
Om 14:30 uur is het de beurt aan S.V. Loosduinen 1, dat na twee weken rust de competitie hervat met direct een fraaie uitdaging tegen de nummer drie, GSC Esdo. Een echte krachtmeting dus, waarin Loosduinen zich wil meten met de top van de ranglijst. Na de rustperiode zal het eerste fris en gretig aan de aftrap verschijnen, klaar om voor eigen publiek een sterke prestatie neer te zetten.
Twee thuiswedstrijden, volop spanning en hopelijk mooie resultaten. Kom gezellig langs op ons sportpark en moedig onze teams aan. Samen maken we er een prachtige voetbalmiddag van!