Coördinator van dienst 2019-2020

Schema coördinator van dienst 2019-2020
31 augustus 2019 (35): Aart Blanken
7 september 2019 (36):
Colinda Paauw/Marc Molenkamp
14 september 2019 (37):
Joost Nugteren
21 september 2019 (38):
Stefan Develing
28 september 2019 (39):
Arie Molenkamp
5 oktober 2019 (40):
Maykol de Bruijn/Ralph van der Kaa
12 oktober 2019 (41): Aart Blanken
19 oktober 2019 (42): Colinda Paauw/Marc Molenkamp
26 oktober 2019 (43): Joost Nugteren
2 november 2019 (44): Stefan Develing
9 november 2019 (45): Arie Molenkamp
16 november 2019 (46): Maykol de Bruijn/Ralph van der Kaa
23 november 2019 (47): Aart Blanken
30 november  2019 (48): Colinda Paauw/Marc Molenkamp
7 december  2019 (49): Joost Nugteren
14 december 2019 (50): Stefan Develing
21 december 2019 (51): Arie Molenkamp
28 december 2019 (52): Maykol de Bruijn/Ralph van der Kaa
4 januari 2020 (01): Aart Blanken
11 januari 2020 (02): Colinda Paauw/Marc Molenkamp
18 januari 2020 (03): Joost Nugteren
25 januari 2020 (04): Stefan Develing
1 februari 2020 (05): Arie Molenkamp
8 februari 2020 (06): Maykol de Bruijn/Ralph van der Kaa
15 februari 2020 (07): Aart Blanken
22 februari 2020 (08): Colinda Paauw/Marc Molenkamp
29 februari  2020 (09): Joost Nugteren
7 maart 2020 (10): Stefan Develing
14 maart 2020 (11): Arie Molenkamp
21 maart 2020 (12): Maykol de Bruijn/Ralph van der Kaa
28 maart 2020 (13): Aart Blanken
4 april 2020 (14): Colinda Paauw/Marc Molenkamp
11 april 2020 (15): Joost Nugteren
18 april 2020 (16): Stefan Develing
25 april 2020 (17): Arie Molenkamp
2 mei 2020 (18): Maykol de Bruijn/Ralph van der Kaa
9 mei 2020 (19): Aart Blanken
16 mei 2020 (20): Colinda Paauw/Marc Molenkamp
23 mei 2020 (21): Joost Nugteren 
30 mei  2020 (22):
Stefan Develing
6 juni 2020 (23): Arie Molenkamp
13 juni 2020 (24): Maykol de Bruijn/Ralph van der Kaa
20 juni 2020 (25): Aart Blanken
27 juni 2020 (26): Colinda Paauw/Marc Molenkamp

Ruilen in onderling overleg, maar dan wel graag doorgeven!

Dick Hartman, 22 augustus 2019