Afgelopen zaterdag speelde ons vlaggenschip de uitwedstrijd tegen DHL uit Delft. Aan de Brasserskade verzamelde de ploeg om 13:15 uur.
Een wedstrijd, DHL 2 tegen SEP wat als voorwedstrijd werd gespeeld op het hoofdveld. Saai was deze wedstrijd allerminst. De penalty’s die gegeven werden volgde elkaar voor beide ploegen in rap tempo op. Zo’n 20 minuten voor tijd ging de selectie van Loosduinen dan toch de kleedkamer in voor de voorbespreking. Loosduinen moest het deze wedstrijd stellen zonder Bart Ruwaard, die zijn schorsing uitzat van de rode kaart (2x geel) van vorige week tegen GSC Esdo, ook een reservekeeper ontbrak deze middag dus Rafe Rimmelzwaan was de enige doelman die op het formulier werd gezet.

Loosduinen begon de wedstrijd redelijk en creëerde een aantal goede kansen maar keer op keer lag de lange doelman van DHL als sta in de weg. Ook DHL was gevaarlijk en creëerde een hoop kansen de eerste helft maar ook Rafe Rimmelzwaan had zijn antwoorden paraat.
Tot minuut 42, toen Rafe een bal buiten de 16 met zijn handen toucheerde, de scheids die vanaf de middencirkel dit op appel(?) van DHL ook constateerde floot en gaf Rafe een directe rode kaart. Zoals eerder gememoreerd ontbrak deze middag een reservekeeper, zoals een keer eerder dit seizoen tijdens de uitwedstrijd bij GSC Esdo trok Tico Eckhardt het shirt en handschoenen aan van Rafe.
Wat nog stond was een directe vrije trap voor DHL, de muur die niet goed stond was een target voor de speler van DHL die de bak simpel laag langs de muur bij de 2e paal binnenschoot. 1-0, dit was ook tevens de ruststand.

Na een kop warme siroop was er afgesproken om het iets om te gooien qua opstelling, Tico redde een aantal keer fraai nog, maar al snel lag de 2-0 ook al in het netje. Er werd nog geprobeerd met een aantal wissels het tij te keren maar echt veel kansen kreeg Loosduinen niet meer.
In de 80e minuut toen DHL ook nog de 3-0 binnenschoot was alle geloof in een goede afloop wel vervlogen, een off-day in Delft, met een welverdiende overwinning voor DHL.

De spullen zouden we kunnen laten staan, want volgende week zaterdag, 29 maart spelen we bij de buren van DHL. Dan gaat de ploeg op bezoek bij Concordia, aanvang half 3.
De selectie kan uw steun dan ook weer goed gebruiken!

Tekst: Sander Böhms
Foto’s: Marcel Verstraten
Voor alle foto’s klik HIER!