Zaterdag 30 mei was het dan eindelijk zo ver. De belangrijkste wedstrijd van de prille carrière van onze toppers uit de JO8-2. Na een knappe reeks van vier gewonnen wedstrijden op rij, was afgelopen zaterdag de climax van de competitie. Alle papa’s, mama’s, opa’s, oma’s, andere familie en vrienden waren vandaag aanwezig om onze sterren naar het kampioenschap te schreeuwen. Superleuk dat er zo veel toeschouwers aanwezig waren om onze toppers te steunen. SV Loosduinen JO8-2 was vorige week lekker een weekje vrij, dus iedereen was fit en opgeladen voor de wedstrijd en het was ook nog eens prachtig weer, ondanks dat de wedstrijd al om 09:00 van start ging.

Trainers Randy en Hisham hadden eerder de spelertjes al meegegeven dat dit een “gewoon een wedstrijd zoals alle andere was”, om zo een beetje de spanning bij onze spelertjes weg te halen. Echter uit verscheidene bronnen (ouders) hebben wij vernomen dat de spelertjes er thuis toch ook wel heel erg mee bezig waren en dat echt niemand van plan was om te gaan verliezen.

Dit bleek ook wel toen het eerste fluitsignaal ging. SV Loosduinen ging erg sterk van start en Quick had het zwaar met onze toppers en met zoveel steun langs de lijn had Loosduinen er gelukkig zin in. Toch hield Quick goed stand en kwamen ze er af en toe ook gevaarlijk uit in de counter. Gelukkig hebben wij natuurlijk Rens, die elke wedstrijd weer beter staat te keepen en een paar goede reddingen maakte. Hierdoor bleef het best wel lang 0-0, maar toen vonden onze twee spelers in vorm de laatste weken, Dani en Ilkay, dat het wel genoeg was geweest. Het was Ilkay die de bevrijdende en verdiende 1-0 binnen schoot voor Loosduinen en toen ging het ineens erg snel. Dani die de laatste weken heel erg makkelijk het net weet te vinden, liet dat nu ook weer zien. Met twee goede goals van Dani werd het al snel 2-0 en 3-0 en leek het erop dat het kampioensfeest kon gaan beginnen. De toeschouwers werden enthousiaster en enthousiaster en de zon ging steeds feller schijnen, wat kon er nu nog misgaan?

Nou, helaas dacht Quick daar toch anders over en misschien dat SV Loosduinen ook wel een klein beetje dacht dat de wedstrijd al binnen was, maar we zaten natuurlijk pas in het tweede helftje. Want Quick was zeker niet naar Madestein gekomen om zich zomaar met ruime cijfers te laten verslaan. Quick werd nu sterker en de goals werden door Loosduinen ook wel heel erg makkelijk weggegeven, waardoor Quick de bal twee keer langs Rens wist te krijgen en het ineens 3-2 stond.

Gelukkig leek SV Loosduinen nu weer wat meer wakker, want we gaan deze wedstrijd toch niet meer weggeven? In de afgelopen wedstrijden hebben we een nieuw handelsmerk van Dani gezien, namelijk een schot vanaf de rechter zijkant. Deze specialiteit liet Dani vandaag ook weer zien en de goals worden met de week mooier. Wederom een prachtig afstandschot van Dani die de keeper van Quick kansloos liet en gelukkig staat het weer 4-2 voor Loosduinen.

Achterin waren Sadie, Djevano en Mitra natuurlijk weer veel te vinden. Na een opbouw van achteruit, kwam de bal bij Djevano terecht en we weten allemaal hoe hard hij kan schieten. Een goed afstandschot van Djevano was onhoudbaar voor de keeper van Quick, 5-2 voor Loosduinen en ook weer een knap doelpunt!!

Inmiddels zijn we beland in de laatste helftjes en is het nog even volhouden voor Loosduinen en kunnen we het kampioenschap al ruiken. Helemaal als de bal bij Rens terecht komt, die niet nadenkt en uithaalt. Een vlammend schot welke in de bovenhoek beëindigd en zo staat het dus 6-2 voor Loosduinen!!

Hierna hadden we nog een paar goede kansen, Levi wist nog bijna het goal te vinden maar zijn poging ging net naast (jammer). Ook zagen we Sem weer een paar hele goede dribbels maken, maar helaas eindigden zijn pogingen ook net niet in het goal van Quick.

Hierna zwakte Loosduinen weer wat in en moesten we helaas in korte tijd toch ook weer twee goals van Quick toestaan. Hierdoor staat het inmiddels 6-4, en is de spanning toch weer terug. Ook Quick leek nieuwe energie te hebben, daarom besloot SV Loosduinen om topverdediger Jevi in te brengen om zo te zorgen dat we geen goals meer tegenkrijgen. Ook gingen de supporters van Loosduinen nog 1x achter onze toppers staan en dit bleek te helpen. Want in korte tijd wisten wie anders dan Dani (2x) en Ilkay (1x) te scoren voor de blauwwitten waardoor het ineens heel snel ging, het staat daardoor 9-4 voor Loosduinen en nu weten we het allemaal zeker ; SV Loosduinen gaat voor de 5e keer op rij winnen en zo dikverdiend het kampioenschap binnenhalen!

Er was alleen 1 iemand die 9 goals voor Loosduinen nog niet genoeg vond en dat was onze Leendert. Hij besloot om zelf op avontuur te gaan, dribbelde op zijn gemakje een paar spelers van Quick voorbij, en plaatste de bal perfect in het hoekje. Hierdoor werd het 10-4 voor onze sterren en ook weer een hele mooie goal. We hebben vandaag echt heel veel mooie doelpunten gezien!!!

Het seizoen zit er nu bijna op, op 13 juni hebben we nog een gezellig toernooi bij V.V. Lekkerkerk. Wie weet kunnen onze sterren dan nog een beker in de wacht slepen!!!