S.V. Loosduinen 3 – ODB 2 3-4 (3-1)
Op de ongewone dag (dinsdag) moesten wij aantreden tegen ODB. ODB was bereid mee te werken om de wedstrijd te verplaatsen omdat team Sambuca een weekendje weg was. Dank ODB!
We kennen ODB als kampioen van afgelopen seizoen. Zij kozen er echter niet voor om het een klasse hoger te proberen maar bleven in de 3e klasse. Volgens de spelers wilde zij wel, maar de staf niet hoger spelen. Ze zijn er qua kwaliteit ook niet slechter op geworden.
Voordat we beginnen nog even het volgende. De wedstrijd uit bij Celeritas heeft een vervelend staartje (zo één die Patrick heeft) gekregen. Nadat we door spelers en staf waren gefeliciteerd met de 2-3 overwinning is er iets anders opgeschreven. Namelijk, gestaakt vanwege onvoldoende spelers uit spelende team. Dit vraagt om een uitleg. We hebben aan het einde van de wedstrijd (er waren nog 3 minuten te spelen, wij houden namelijk de tijd bij) 2, in onze ogen onterechte, gele kaarten ontvangen. We noemen geen namen want de KNVB kan zomaar een klopjacht beginnen. Er was wat discussie na afloop omdat één gele kaart is gegeven voor het wegschieten van een bal. (Volgens dossier in de bosjes maar feitelijk kwam de bal via een jeugd doeltje terug het veld in) Tuurlijk hoort dit niet maar de gehele wedstrijd waren er door tegenstander ballen na fluitsignalen weggeschoten zonder bestraft te worden. De eerste beste keer dat wij dit deden kregen we geel. Toevallig stonden wij 2-3 voor en als een tegenstander wat wilt krijg je meer voor elkaar tegen 9 man dan 11. Waarheid als een koe.
Er kwam wat discussie omdat wij het duidelijk niet eens waren met de beslissing. Dat er wat frustratie bij kwam kijken zullen we niet ontkennen. Wie bij de wedstrijd aanwezig was zal dit kunnen begrijpen. Als zelfs spelers van de tegenstander ons gelijk geven moet dit genoeg zeggen.
Hierin is er wat over en weer gezegd zonder ook maar fysiek of verbaal met lelijke woorden of enge ziektes te schelden.
Buiten de tijd wordt een rode kaart gegeven aan (kn)Alvin die nu door het leven gaat als Alvin van R. vanwege???? Intimiderende teksten. Let op. Even de handen voor de ogen van de kleintjes. “Je kan niet eens schrijven” als reactie op de woorden dat er voor werd gezorgd dat wij 5 wedstrijden niet mogen spelen. Beetje flauw is dat wel.
Eindstand. We hebben een boete gehad en horen nog verder over de straf van Alvin van R. We zijn dus een crowdfunding actie gestart en iedereen die wat bij wilt dragen kan zich melden. Dat we te weinig spelers hadden klopt dus niet en spreken wij duidelijk van vormfout(en).
Neem bovenstaand met een dikke knipoog want de azijn flessen zullen wel tevoorschijn worden gehaald. Laten we allemaal in de spiegel kijken en voetbal gewoon leuk maken. Zo was vandaag dus wel een heel mooi voorbeeld.
Zo dan eindelijk onze tweede wedstrijd. Thuis tegen ODB en dit werd een wedstrijd met alles erop en eraan. Onze eerste wedstrijd in de nieuwe tenues van de sponsoren. We hebben werkelijk alles nieuw ontvangen, tenues, uit tenues, trainingspakken en tassen. Jassen was ook een optie maar dat ging helaas niet door.
In de week van de scheidsrechters was er vanuit de club helaas geen scheidsrechter te vinden. KNVB scheids Gok was bereid deze pot te fluiten en deed dit fantastisch (toch Rut?).
De eerste paar minuten was aftasten. Wij iets teruggezakt, loerend op de counter en dat ging best goed. Na 9 minuten zaten wij kort op het middenveld en won Gino zijn duel waardoor Rutger Nawien diep stuurde die koelbloedig bleef en de 1-0 binnen schoot. Lang konden we niet genieten want 4 klokrondjes verder stond het 1-1. Een onderschepping en een goede diepe bal op de sterke spits was voldoende om de 1-1 aan te tekenen. Beide teams konden dus opnieuw beginnen en eerlijk is eerlijk. Het was best een leuke pot waar beide teams de bal lekker lieten gaan en een leuk niveau aantikte. Het was team sambuca dat na 27 minuten op voorsprong kwam. Hisham werd diep gestuurd door Gino. Een onreglementaire overtreding net buiten de 16 leverde een gele kaart op. De vrije trap werd schitterend ingeschoten door Hisham. We zaten er duidelijk lekker in en in de 36e minuut maakte Hisham zelfs de 3-1. Een heerlijke bal van Rutje en goed overzicht Hisham betekende de 3-1. Tussendoor kreeg ODB nog een geweldige kopkans maar Dyl redde heerlijk!
We gingen rusten met een voorsprong en zoals bekend kijken we altijd uit naar de woorden van Melchior. Deze woorden lieten alleen lang op zich wachten want de grootste vraag was. Waar is Gino zijn trainingsjasje met sleutels etc erin. Na zo’n 10 minuten kwam Allie erachter dat deze op zijn plekje hing. Daar ging onze tijd en toen Mel eindelijk zover was moesten we naar buiten. Gelukkig net op tijd de motiverende woorden “het gaat lekker en ga zo door”
We weten niet wat er in de thee heeft gezeten maar we begonnen duidelijk niet scherp. De eerst bal ging onder Jaouad zijn voet door die misschien nog met zijn hoofd in de keuken stond en niet veel later scoorde ODB de aansluitingstreffer nadat zij alert waren op de rebound.
Kop op en rug rechten. Trainers duo Peet en Mella grepen gelijk in. Piet werd vervangen door Benji en Rut voor Daan Emperor. Volgens Rut heeft de NS nog betere wissels maar dat terzijde. Het hielp helaas niet want een vrije trap van een meter of dertig viel pardoes achter Dyl. Je kan het Dyl ook niet kwalijk nemen want daarvoor had hij al vrije trap klemvast
.
Tot overmaat van ramp viel diezelfde Dyl zo’n 15 minuten later ook uit en moest Piet op doel voor de laatste 15 minuten.
In deze minuten kon het beide kanten op. Goed om te zien was dat Mike en Randy beiden weer minuten maakten. Nawien kreeg nog een goede kans maar de keeper redde bekwaam. Daan gleed een voorzet bijna binnen maar had te harde voetjes en een strakke voorzet van Gino ging omhoog in plaats van laag dus leverde helaas niets op.
Zo’n 4 minuten voor tijd viel dan toch de gevreesde 3-4. Scheidsrechter Gok zag geen overtreding voor ODB en dit zorgde voor zoveel twijfel aan onze zijde in het wegwerken van de bal. Dat ging dus niet helemaal lekker (zeg maar gerust dat we de bal inleverde) en een hard, van richting veranderd, schot viel achter Piet. De 3-4 was een feit en deze werd gevierd alsof de champions league werd gewonnen. We wilden nog wel maar de tank was helaas leeg.
Eindstand 3-4 en is het klote dat we zo’n mooie voorsprong en goede 1e helft weggeven met 3 kadootjes. Dat zal dan nog wel ff balen zijn. Wel mogen we trots zijn op onze werklust en het voetbal wat we op de mat hebben gelegd (op basis daarvan verdienden wij zeker een punt). We kijken dan ook al uit naar de volgende week op zaterdag 17 oktober thuis tegen Die Haghe 3 voor de knock out fase van de beker en rekenen weer op jullie steun.
Als laatste toch maar weer een dankwoord voor al onze sponsoren voor de mooie spullen die we maar weer krijgen. Jullie zijn geweldig! De foto’s hiervan volgen snel!
Tot snel!


