Vandaag dan eindelijk weer een competitie wedstrijd. Voor de laatste wedstrijd moeten we terug naar ODB thuis op de dinsdagavond. Na vorige week een ronde in de beker overleeft te hebben mochten we aantreden tegen BMT 3 al hadden we liever een dagje rust.
Dat zit zo, onze tank senior is vrijdag in het huwelijksbootje gestapt! Gefeliciteerd gelukkig bruidspaar. Dat werd natuurlijk goed gevierd en zoiets voelen de meeste wel een dagje later. Maar éénmaal op het veld vergeet je alles en gaan we ervoor. Dat we diep moesten gaan is gebleken maar kenmerkt ons team.
Het was de eerste wedstrijd in ons nieuwe uitshirt waarvoor wij weer al onze sponsoren moeten bedanken. De teamfoto volgt nog maar Randy was wel bereid te poseren. Hij vergat alleen zijn trainingsjasje uit te doen
. Het werd een wedstrijd waarin wij slap begonnen maar onszelf in de pot moesten knokken (niet letterlijk natuurlijk KNVB). BMT was vooral gevaarlijk en met backs die veel opkwamen en hun buitenspeler die wat meer naar binnen speelden. Gelukkig stond het bij ons goed en zo nu en dan moest Piet handelend optreden. Hij verving de nog niet fitte Dyl. (Volgens de meeste is hij nooit fit geweest trouwens).
Wij kregen zelf niet echte kansen en als we een mogelijkheid kregen dan was de pass te slordig. Wel hadden we afstandschoten van Rut (schoot een ruit van een flat eruit) en een knoertharde vrije trap van Vaal vloog aan de verkeerde kant van de paal.
Verder zagen we vooral Randy voorbij glijden op zijn schaatsen.
Er werd wel gevoetbald maar we haalden zeker ons niveau niet en BMT was zeker voorin gevaarlijk maar zoals gezegd stonden we ons mannetje met tank jr en Allie in het centrum en aan de zijkanten Randy en Benji. Op het middenveld had Clint de ondankbare taak het met de Hartmannetjes uit te zoeken. Voor wie waar op het middenveld stond verwijzen wij u naar het bord en je weet wie Ties was. En voorin stonden trouwens Nawien Yamal, Tom en Vaal.
De 1e helft werd afgesloten met de welbekende brilstand.
In de rust vlogen de tegeltjes uitspraken om ons oren. “Wij moeten de bal hebben zodat de tegenstander niet kan scoren” en “als wij er één meer maken dan zij, winnen we deze wedstrijd” het mooie was. Deze uitspraken kwamen nog in eens van Mella maar van de Bappies! Melchior gebruikte zijn tegeluitspraak toen we het veld op moesten namelijk “kom op gasten, deze kunnen we hebben”.
De tweede helft werd er dus uit een ander vaatje getapt. Met verse kracht Hisham voor Vaal gingen we van start. Het ging wat beter en ballen kwamen ook beter aan. Na zo’n 5 minuten kwamen we op 0-1 voor. Een combinatie tussen Rut en Nawien zorgde RUTGER voor de 0-1! We waren wat meer wakker en gingen wat meer voetballen. Helaas duurde de voorsprong maar 5 minuutjes. De 1-1 lag dus snel weer in het netje. De afspraak om korter de dekken was nog niet binnengekomen en Piet werd verrast in de korte hoek.
Hierna viel het spel een beetje stil. De bal ging meer rond op het middenveld en als we er een keer doorheen kwamen werden we (vaak tot ongenoegen) afgevlagd. Over vlaggen gesproken. Wisten jullie dat onze John ook weer terug is! Na lang revalideren pakt hij het vlaggen weer op als vanouds! Klasse John!
Het venijn zat hem wel duidelijk in de staart. Met verse (nouja vers???) krachten Joey en Danny van S kregen we meer grip. Alleen werd er (weer) tot ongenoegen een doelpunt afgekeurd. Na eerst een vermeende handbal van Nawien Yamal werd een goal van Tom afgekeurd vanwege buitenspel??? Eerst dachten we nog aan een te snel genomen vrije trap maar volgens de grens was het buitenspel. Tom zijn protesten werden bestraft met een gele prent dus mocht hij 10 minuten brommen (er waren nog 8 minuten te gaan)
Dat er toch nog wat krachten los kwamen had niemand voor mogelijk geacht. Persoonlijk denk ik dat Patje hier rekening mee had gehouden en bewust de shotjes op vrijdag achterwege hield. Het was Nawien Yamal met de 1-2 na een assist van RUTGER! De scheids gaf aan dat er nog 3 minuten te spelen waren.
We dachten we trekken deze 1-2 over de streep maar in de 91e minuut sloeg het noodlot toe. Weer zaten we niet kort genoeg en een schot van buiten de 16 verdween achter Piet.
Moesten we genoegen nemen met een punt? Het gevoel zal hebben gezegd dat er meer in had gezeten. Maarrr een rush van Randy en een perfecte voorzet ging via de lat richting achterlijn. Het was RUTGER die er anders over dacht en hard schoot hij vanaf de achterlijn de bal in het doel! Wat een vreugde en met de aftrap floot de scheidsrechter af. Zo kunnen we de 1e 3 punten van dit seizoen bijschrijven omdat we nog steeds wachten op de punten van Celeritas uit.
De broodjes, Turkse pizza’s en drankjes smaakten weer als vanouds en kijken we uit naar volgende week. Dan spelen we 12.00 uur thuis tegen Vitesse Delft.
Owja. Man van de wedstrijd….. Titus Hartman (hij beschermde zijn grote broer toen de rest van het team hem op ze flikker gaf. (Over broederliefde gesproken)
Tot dan!
